Piknik 2023

Dragi članovi Srpskog kulturnog društva,

Sa radošću želimo da vas obavestimo da će se u subotu, 23. septembra, održati nezaboravan piknik u organizaciji našeg društva. Očekujemo vas na prelepom danu ispunjenom tradicijom i zabavom!

Tokom ovog događaja, imaćemo priliku da se okupimo i provedemo vreme zajedno, deleći trenutke smeha i radosti. Pripremili smo za vas niz starih tradicionalnih igara koje će nas podsetiti na naše korene i bogatu kulturu.

Ali to nije sve! U isto vreme, prvi put organizujemo i šahovski turnir! Pozivamo sve šahiste među vama da pokažu svoje veštine i takmiče se za prestižnu titulu prvog pobednika našeg šahovskog turnira.

Nemojte propustiti priliku da se povežemo, provedemo lep dan napolju i uživamo u raznovrsnim aktivnostima koje smo pripremili za vas. Piknik će se održati na našem omiljenom mestu, u parku koji smo svi zajedno već mnogo puta koristili za naše događaje.

Piknik je besplatan za sve učesnike!

Ako imate bilo kakva pitanja slobodno nas kontaktirajte.

Očekujemo vas u velikom broju i jedva čekamo da zajedno stvorimo divne uspomene na ovom druženju.

Dobro nam došli.

SKD Maribor gostovanje u Beogradu 2023

Možda ste zainteresovani

Radionica za narodnu nošnju

Radionica za narodnu nošnju

Poštovani članovi, pozivamo vas na prvo predavanje posvećeno narodnoj nošnji. 📅 subota, 7. oktobar 2023.🕝 15.00📍 Karantena (Plesna izba Maribor) Našem predavanju će prisustvovati Nenad Kovačević iz Beograda, iskusni stručnjak za narodnu nošnju, koji će vam preneti...

Upis u novu sezonu 23/24

Upis u novu sezonu 23/24

Dragi ljubitelji srpske kulture, Sa velikim uzbuđenjem obaveštavamo vas da Srpsko Kulturno Društvo započinje sa upisom u sve folklorne sekcije! 🎉🇷🇸 Ako osećate duboku vezu prema našoj bogatoj kulturnoj baštini i želite da je negujete kroz igru, pesmu i tradiciju, ovo...

Druženje na godišnjem pikniku

Druženje na godišnjem pikniku

U subotu 23.09.2023. godine ni kiša i hladno vreme nisu nas sprečili da se okupimo i provedemo divno vreme na našem godišnjem pikniku. Veliki broj članova je došao i donio radost i zajedništvo. 🤗 Osim tradicionalnog druženja, ovoga puta smo se odlučili da organizujemo...

Obeležili dan “U našem dvorištu”

Obeležili dan “U našem dvorištu”

Dragi prijatelji, sa ponosom želimo da podelimo sa vama da je dan otvorenih vrata pod nazivom "U našem dvorištu" bio više nego uspešan! 🎉 Ovog posebnog dana, okupili smo sve aktivnosti našeg društva na jednom mestu. Umetnički rukovodioci su imali priliku da predstave...