Poseta bivšeg predsednika

11.09.2023

18:30

Društveni prostori

Danas smo imali čast da se sastanemo sa bivšim predsednikom i jednim od osnivača našeg društva, gospodinom Milošem Rusićem. Tema razgovora bila je naše dosadašnje delovanje i mogućnosti poboljšanja rada. Razgovarali smo o uključivanju starijih članova i prepoznali trnovit put koji smo zajedno prošli od vremena osnivanja.

Hvala gospodinu Rusiću na dragocenim savetima i iskustvu koje je podelio sa nama. Nastavljamo da gradimo našu kulturnu zajednicu zajedno!

Vaša podrška i angažovanost su od suštinskog značaja za naše društvo.

Možda ste zainteresovani

Predstavljanje povodom posete episkopa Kirila

Predstavljanje povodom posete episkopa Kirila

18.02.2024

Članovi izvođačke sekcije su sa velikim zadovoljstvom učestvovali i predstavili naše duštvo u nedelju 18. februara u Crkvenoj opštini Maribor, povodom posete Arhijereja ep. Kirila, administratora Mitropolije zagrebačko – ljubljanske.